Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. KOLO

18.02.2008

 
1. FC KřivánekSparta Club Tábor3:9 (1:6)

                                

 Branky: Kára Jiří 2, Veverka Pavel - Davídek Tomáš 3, Široký Maroš 3, Elsner Patrik, Hedvik Radek, vlastní; Rozhodčí: Hanzal st., Novotný

SESTAVA:

Dařena Z.- DařenaK.,Breda,Lachout,Lukáš,Hedvik    

                  Elsner,Široký,Malenický,Davídek T.

Utkání s týmem 1.FC Křivánek jsme nezačali vůbec dobře. Prvních deset minut utkání jsme se na hřišti hledali a jen s obtížemi jsme odolávali tlaku domácích. V úvodní části zápasu jsme byli horším týmem a jen bezchybný výkon Zbyňka Dařeny v brance, který lapil všechny šance soupeře, nás držel stále ve hře. V polovině utkání se nám podařilo vstřelit vedoucí gól a obraz naší hry se úplně změnil. Začali jsme se lépe pohybovat a kombinovat. Se zlepšeným pohybem přicházeli další naše šance, ale v cestě ke vstřelení další branky nám stála houževnatá obrana soupeře nebo branková konstrukce.  Ale i dobře fungující soupeřovu obranu se nám podařilo překonat a vstřelili jsme další branky. Ale i soupeř byl nadále velice nebezpečný což dokázal “rychlým překřížením na modré“, které naše obrana nedokázala zachytit a snížil na 3:1. Poté ale přišla chvíle Aleše Lachouta, který během 4 minut přihrál na 3 góly a poločas jsme tedy vyhráli 6:1. Poločasový výsledek ovlivnil průběh druhé půle. Tempo zápasu opadlo a náš výkon v obraně nebyl optimální, protože si chtěl každý zaútočit. V druhé půli byly na obou stranách vidět pohledné útočné akce, které však zůstali bez využití. Před konce zápasu jsme se ujali vedení již 9:2 a nic již nám vítězství v tomto zápase nemohlo sebrat, ale poslední slovo měli domácí, když po chybě naší obrany upravili výsledek do podoby 9:3.

V příštím zápase, kdy doma přivítáme Virtual FC, musíme zlepšit vstup do utkání. Kdo ví jak by se zápas vyvíjel, kdyby se soupeři podařilo využít naší nekoncentrovanost. Naštěstí nás ale v těchto chvílích podržel gólman a tak jsme získali důležité tři body a udrželi si čtyřbodový náskok na čele tabulky.

Zpět